F3SG-4RE1790P30
- Артикул производителя:
- F3SG-4RE1790P30
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
- Beam Pitch :
- 20mm
- Detection Capability :
- 30mm
- Features :
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Number of Beams :
- 88
- Operating Range :
- 0.3m ~ 20.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Hand/Arm
- Protective Height :
- 1790mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC