F3SG-4SRA0720-14-F
- Артикул производителя:
- F3SG-4SRA0720-14-F
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
- Beam Pitch :
- 10mm
- Detection Capability :
- 14mm
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
- Number of Beams :
- 71
- Operating Range :
- 0.3m ~ 10.0m
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 55°C
- Protection :
- Finger
- Protective Height :
- 720mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC