SLLP23-490P55
- Артикул производителя:
- SLLP23-490P55
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Safety - Light Curtains
- Beam Pitch :
- Detection Capability :
- 23mm
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Number of Beams :
- Operating Range :
- 0.1m ~ 12.0m
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Protection :
- Finger/Hand
- Protective Height :
- 490mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC