EZLSA-HTE-E23-490
- Артикул производителя:
- EZLSA-HTE-E23-490
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN HAND 490MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Safety - Light Curtains
- Beam Pitch :
- Detection Capability :
- Features :
- Transmitter Only
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Number of Beams :
- Operating Range :
- 0.1m ~ 8.4m
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Protection :
- Hand
- Protective Height :
- 490mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC