SLSP14-150P88
- Артикул производителя:
- SLSP14-150P88
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Safety - Light Curtains
- Beam Pitch :
- Detection Capability :
- 14mm
- Features :
- Blanking
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Number of Beams :
- Operating Range :
- 0.1m ~ 6.0m
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Protection :
- Finger
- Protective Height :
- 150mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC