G125-MC30605L0-0450L
- Артикул производителя:
- G125-MC30605L0-0450L
- Краткое описание:
- 1.25MM M/L 6POS 30 AWG 450MM
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.48' (450.00mm)
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.049" (1.25mm)