S1SST-04-28-T-01.80-L3
- Артикул производителя:
- S1SST-04-28-T-01.80-L3
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- 1.00 MM SINGLE ROW DISCRETE WIRE
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Latch Lock
- Length :
- 0.150' (45.72mm, 1.80")
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.039" (1.00mm)