IDSS-13-S-07.50-T-P01-G-ST8
- Артикул производителя:
- IDSS-13-S-07.50-T-P01-G-ST8
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 13
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)