BC5500-R-F-48
- Артикул производителя:
- BC5500-R-F-48
- Краткое описание:
- LED ENGINE C5500 RED 48" STRIP
- Illumination Color :
- Red
- Ingress Protection :
- Length :
- 48.00" (1219.2mm)
- Lens Type :
- Luminous Flux :
- 780lm
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power - Rated :
- 20.0W
- Profile (W x H) :
- 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
- Voltage - Supply :
- 24VDC