BC5500-G-F-24
- Артикул производителя:
- BC5500-G-F-24
- Краткое описание:
- LED ENGINE C5500 GREEN 24" STRIP
- Illumination Color :
- Green
- Ingress Protection :
- Length :
- 24.00" (609.6mm)
- Lens Type :
- Luminous Flux :
- 640lm
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power - Rated :
- 10.0W
- Profile (W x H) :
- 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
- Voltage - Supply :
- 24VDC