BC5500-G-F-12
- Артикул производителя:
- BC5500-G-F-12
- Краткое описание:
- LED ENGINE C5500 GREEN 12" STRIP
- Illumination Color :
- Green
- Ingress Protection :
- Length :
- 12.00" (304.8mm)
- Lens Type :
- Luminous Flux :
- 320lm
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Power - Rated :
- 5.0W
- Profile (W x H) :
- 0.83" x 0.47" (21.0mm x 12.0mm)
- Voltage - Supply :
- 24VDC