IDSS-04-S-10.00-T-P01-ST3
- Артикул производителя:
- IDSS-04-S-10.00-T-P01-ST3
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 4
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)