WLS28-2XW850S
- Артикул производителя:
- WLS28-2XW850S
- Краткое описание:
- WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 33.46" (850.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 2400lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC