WLS28-2CWG-570L25SQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2CWG-570L25SQ
- Краткое описание:
- WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
- Features :
- Cascadable
- Illumination Color :
- Green, White
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 22.44" (570.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 600lm Green, 950lm White
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC