WLS27CGYRXX3-0570DS24Q
- Артикул производителя:
- WLS27CGYRXX3-0570DS24Q
- Краткое описание:
- WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
- Features :
- Cascadable
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- Green, Red, Yellow
- Ingress Protection :
- IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 22.44" (570.0mm)
- Luminous Flux :
- 800lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Profile (W x H) :
- 1.06" (27.0mm) Dia
- Rated Life :
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 24VDC