WLS15HXDW1200LS24C2
- Артикул производителя:
- WLS15HXDW1200LS24C2
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WLS15 HIGH INTENSITY LIGHT STRIP
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable
- Housing Material :
- Polycarbonate (PC)
- Illumination Color :
- White
- Ingress Protection :
- IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 47.24" (1200.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 3000lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Supply :
- 24VDC