WLS28-2XW570L25XPBQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2XW570L25XPBQ
- Краткое описание:
- WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH
- Features :
- High/Low/Off Switching
- Illumination Color :
- White
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 22.44" (570.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 1200lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC