WLS15PXRGB0640DSSQP
- Артикул производителя:
- WLS15PXRGB0640DSSQP
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WLS15 PRO LIGHT STRIP WITH PICK-
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus, UL
- Features :
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- Blue, Green, Red
- Ingress Protection :
- IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 25.20" (640.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Cable with Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 24VDC