WLS28-2XWR-285XPBQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2XWR-285XPBQ
- Краткое описание:
- WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
- Features :
- On/Off Switching
- Illumination Color :
- Red, White
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 200lm Red, 475lm White
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC