WLS28-2XW145DXMQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2XW145DXMQ
- Краткое описание:
- WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
- Features :
- Motion Detection
- Illumination Color :
- White
- Length :
- 5.71" (145.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 300lm
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC