WLS28-2CW145DXPBQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2CW145DXPBQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable, High/Low/Off Switching
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- White
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 5.71" (145.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 300lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC