WLB32C285EMQ
- Артикул производителя:
- WLB32C285EMQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WLB32 WORK LIGHT BAR; MOTION SEN
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable, Motion Detection, Shield
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- White
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Tubular, Diffused
- Luminous Flux :
- 750lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.51" x 1.98" (38.4mm x 50.3mm)
- Rated Life :
- 50,000 Hours
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC