WLB32ZCWW285EPBQMB
- Артикул производителя:
- WLB32ZCWW285EPBQMB
- Краткое описание:
- WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
- Features :
- Cascadable, High/Low/Off Switching, Shield
- Illumination Color :
- White
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Luminous Flux :
- 750lm
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 45°C
- Profile (W x H) :
- 1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Supply :
- 90 ~ 264VAC