WLB32C285EPBQ
- Артикул производителя:
- WLB32C285EPBQ
- Краткое описание:
- WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
- Approval Agency :
- CE, cULus, UL
- Features :
- Cascadable, High/Low/Off Switching, Shield
- Illumination Color :
- White, Cool
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Luminous Flux :
- 750lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC