WLS15XWY0220DSQP
- Артикул производителя:
- WLS15XWY0220DSQP
- Краткое описание:
- WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
- Housing Material :
- Polycarbonate (PC)
- Illumination Color :
- White, Yellow
- Ingress Protection :
- IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 8.66" (220.0mm)
- Luminous Flux :
- 175lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Profile (W x H) :
- 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 24VDC