WLAW360X180L11PWMQ
- Артикул производителя:
- WLAW360X180L11PWMQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WLA AREA WORK LIGHT; DIMENSIONS:
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Dimmable
- Housing Material :
- Polybutylene Terephthalate (PBT)
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 14.17" (360.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 2200lm
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
- Rated Life :
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC