WLS28-2XW1130XQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2XW1130XQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- WORK LIGHT STRIP 1130MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Cascadable
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 44.49" (1130.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 3200lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC