WLS28-2XWGRYB5-0285DX24Q
- Артикул производителя:
- WLS28-2XWGRYB5-0285DX24Q
- Краткое описание:
- WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
- Features :
- Cascadable
- Illumination Color :
- Blue, Green, Red, White, Yellow
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 125lm Blue, 400lm Green, 185lm Red, 650lm White, 570lm Yellow
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC