WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
- Артикул производителя:
- WLS27XWGRYB5-0285DS24Q
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- MULTICOLOR LIGHT STRIP 285MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Industrial Lighting - Task Lighting
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Features :
- Housing Material :
- Aluminum (Al)
- Illumination Color :
- Red, Green, Blue, Yellow, White
- Ingress Protection :
- IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Tubular, Diffused
- Luminous Flux :
- 185lm Red, 400lm Green, 125lm Blue, 570lm Yellow, 650lm White
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power - Rated :
- Product Status :
- Active
- Profile (W x H) :
- 1.06" (27.0mm) Dia
- Rated Life :
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC