WLS28-2XW570XQ
- Артикул производителя:
- WLS28-2XW570XQ
- Краткое описание:
- WORK LIGHT STRIP 570MM
- Features :
- Cascadable
- Illumination Color :
- White, Cool
- Length :
- 22.44" (570.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 1600lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC