WLS28-2XWGRXX3-0285X24Q
- Артикул производителя:
- WLS28-2XWGRXX3-0285X24Q
- Краткое описание:
- WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
- Features :
- Cascadable
- Illumination Color :
- Green, Red, White
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Clear
- Luminous Flux :
- 400lm Green, 185lm Red, 650lm White
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC