IDSS-12-D-05.91-T-G-RW
- Артикул производителя:
- IDSS-12-D-05.91-T-G-RW
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)