IDSS-08-D-15.00-T-P01-G
- Артикул производителя:
- IDSS-08-D-15.00-T-P01-G
- Краткое описание:
- CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 15.00"
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 1.25' (381.00mm)
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)