IDSS-08-D-10.00-T-P01-G
- Артикул производителя:
- IDSS-08-D-10.00-T-P01-G
- Краткое описание:
- CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 10.00"
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)