IDSS-06-D-02.50-T-P01-G
- Артикул производителя:
- IDSS-06-D-02.50-T-P01-G
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)