IDSS-02-D-11.00-T-P01-G
- Артикул производителя:
- IDSS-02-D-11.00-T-P01-G
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)