IDSD-11-S-11.00-T-G-ST4
- Артикул производителя:
- IDSD-11-S-11.00-T-G-ST4
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 22
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)