CTRX324815BF-120K
- Артикул производителя:
- CTRX324815BF-120K
- Производитель/Бренд:
- Central Technologies
- Краткое описание:
- WIRELESS RECEIVER COIL
- Производитель :
- Central Technologies
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 12µH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Size / Dimension :
- 1.89" L x 1.26" W x 0.06" H (48.0mm x 32.0mm x 1.6mm)
- Tolerance :
- ±10%