CTTX504424SF-6R3K
- Артикул производителя:
- CTTX504424SF-6R3K
- Производитель/Бренд:
- Central Technologies
- Краткое описание:
- WIRELESS TRANSMITTER COIL
- Производитель :
- Central Technologies
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- DC Resistance (DCR) :
- 45mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 6.3µH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Size / Dimension :
- 1.97" L x 1.97" W x 0.12" H (50.0mm x 50.0mm x 3.0mm)
- Tolerance :
- ±10%