AWCCA-50N50H40-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-50N50H40-C01-B
- Краткое описание:
- RX TX 1 COIL 1 LAYER 24UH 5.7A
- Current - Saturation (Isat) :
- 27A
- Current Rating (Amps) :
- 5.7A
- DC Resistance (DCR) :
- 72mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- 2.9MHz
- Function :
- Receiver, Transmitter
- Inductance :
- 24µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 165 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 1.96" L x 1.96" W x 0.15" H (50.0mm x 50.0mm x 4.0mm)
- Tolerance :
- ±10%