AWCCA-TX1005545-F002
- Артикул производителя:
- AWCCA-TX1005545-F002
- Краткое описание:
- WIRELESS CHARGING COIL
- DC Resistance (DCR) :
- 75mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 90 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 3.94" L x 2.17" W x 0.18" H (100.0mm x 55.0mm x 4.5mm)
- Tolerance :
- ±10%