AWCCA-20N20H20-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-20N20H20-C01-B
- Краткое описание:
- TX OR RX COIL, 1 COIL 6.3UH
- DC Resistance (DCR) :
- 150mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver, Transmitter
- Inductance :
- 6.3µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 34 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 0.79" Dia x 0.08" H (20.0mm x 2.0mm)
- Tolerance :
- ±10%