AWCCA-15N15H06-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-15N15H06-C01-B
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- TX OR RX COIL, 1 COIL, 14.9UH
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 1Ohm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver, Transmitter
- Inductance :
- 14.9µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Q @ Freq :
- 8.5 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 0.59" Dia x 0.02" H (15.0mm x 0.6mm)
- Tolerance :
- ±10%