AWCCA-20R20H08-C01-B
- Артикул производителя:
- AWCCA-20R20H08-C01-B
- Краткое описание:
- RECEIVER COIL, 12UH
- DC Resistance (DCR) :
- 290mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 12µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 20 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 0.79" L x 0.79" W x 0.03" H (20.0mm x 20.0mm x 0.8mm)
- Tolerance :
- ±10%