AWCCA-RX300200-102
- Артикул производителя:
- AWCCA-RX300200-102
- Краткое описание:
- WIRELESS CHARGING COIL
- DC Resistance (DCR) :
- 140mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 6.3µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Q @ Freq :
- 26 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 1.18" Dia x 0.08" H (30.0mm x 2.0mm)
- Tolerance :
- ±10%