WTSQ-6R3K-A11
- Артикул производителя:
- WTSQ-6R3K-A11
- Производитель/Бренд:
- Signal Transformer
- Краткое описание:
- SINGLE-COIL SQUARE BASE WIRELESS
- Производитель :
- Signal Transformer
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- 10A
- Current Rating (Amps) :
- 9A
- DC Resistance (DCR) :
- 25mOhm Max
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Transmitter
- Inductance :
- 6.3µH
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Size / Dimension :
- 2.09" L x 2.09" W x 0.21" H (53.0mm x 53.0mm x 5.3mm)
- Tolerance :
- ±10%