AWCCA-RX350300-101
- Артикул производителя:
- AWCCA-RX350300-101
- Краткое описание:
- RX COIL, 1 COIL 25UH
- DC Resistance (DCR) :
- 170mOhm
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 25µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Q @ Freq :
- 85 @ 100kHz
- Size / Dimension :
- 1.38" Dia x 0.12" H (35.0mm x 3.0mm)
- Tolerance :
- ±10%