WRSR-16R7K-11
- Артикул производителя:
- WRSR-16R7K-11
- Краткое описание:
- WIRELESE CHARGE COIL 16.7UH 4.0A
- Current - Saturation (Isat) :
- 4A
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- DC Resistance (DCR) :
- 430mOhm Max
- Inductance :
- 16.7µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Q @ Freq :
- 32 @ 125kHz
- Size / Dimension :
- 1.52" L x 1.20" W x 0.04" H (38.5mm x 30.5mm x 1.1mm)
- Tolerance :
- ±10%