WRSR-11R0K-16
- Артикул производителя:
- WRSR-11R0K-16
- Производитель/Бренд:
- Signal Transformer
- Краткое описание:
- WIRELESE CHARGE COIL 11.0UH 2.5A
- Производитель :
- Signal Transformer
- Категория товара :
- Wireless Charging Coils
- Current - Saturation (Isat) :
- 4A
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm Max
- Frequency - Self Resonant :
- Function :
- Receiver
- Inductance :
- 11µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 30 @ 125kHz
- Size / Dimension :
- 1.34" L x 1.05" W x 0.04" H (34.0mm x 26.7mm x 0.9mm)
- Tolerance :
- ±10%