WRSR-12R0K-13
- Артикул производителя:
- WRSR-12R0K-13
- Краткое описание:
- WIRELESE CHARGE COIL 12.0UH 6.0A
- Current - Saturation (Isat) :
- 6A
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm Max
- Inductance :
- 12µH
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 105°C
- Q @ Freq :
- 33 @ 125kHz
- Size / Dimension :
- 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm)
- Tolerance :
- ±10%